بارکد و RFID,تجهیزات بارکد,شناسایی خودکار,لیبلینگ,ریبون,بارکد اسکنر,موبایل پرینتر,لیبل پرینتر

درباره سیناپ

امروزه یکپارچگی اطلاعات سازمانی ، دسترسی در لحظه به داده ها، ایجاد و توسعه زیر ساخت های مربوط به مدیریت های زنجیره تامین و ارتباط با مشتری (SCM & CRM) می بایست با توسعه سیستم ها و فن آوری های جدید مانند راهکارهای ثبت و مدیریت سیار اطلاعات ( Mobile Solutions ) ، تکنولوژیهای بارکد و RFID و ... همراه باشد. بدین منظور شرکت سامانه های شناسایی پویا (سیناپ) با بهره گیری از ظرفیت تخصصی و نزدیک به ده سال تجربه عملیاتی و اجرایی نیروی انسانی ، فعالیت خود را در حوزه سیستمهای شناسایی خودکار (AIDC) و مدیریت منابع سازمانی (ERP) آغاز نمود. رسالت شرکت سیناپ ارائه راه حل ها و محصولات کاربردی و بی رقیب با تلفیق تجارب کسب شده در حوزه Auto ID و سایر امکانات و ظرفیتهای سخت افزاری و نرم افزاری موجود می باشد. اهم فعالیتهای این شرکت به شرح ذیل است:

- پیاده سازی ، استقرار و بومی سازی نرم افزار راهبردی ERP شرکت Netsis و Logo ترکیه به صورت ماژولار بر اساس نیاز مجموعه های مختلف.

- ارائه راهکارهای مدیریت مکانیزه انبار(WMS) و راهکارهای جامع لیبلینگ ، بسته بندی و ردیابی قطعات و محصولات (مبتنی بر بارکد و RFID) به شکل یکپارچه متصل به ماژول های نرم افزار Netsis-ERP و یا دارای ارتباط با سایر نرم افزارهای موجود هر سازمان.

- ارائه دهنده راهکارهای مدیریت تجهیزات موبایل با استفاده از نرم افزار Soti

- ارائه راهکارهای اطلاعاتی سیار (Mobile Solution) ویژه شرکتهای پخش ، آب ، برق و گاز (کنتورخوانی) ، پست (ردیابی مرسوله پستی) و ...

- ارائه راهکارهای مدیریت مکانیزه اموال گردانی ویژه سازمانها ، اداره جات و شرکت­های مختلف.

- مرکز تأمین و خدمات پس از فروش تجهیزات لیبل پرینتر Zebra و Godex ، موبایل کامپیوترهای Pidion و Honeywell ، موبایل پرینتر Woosim و بارکد اسکنر Honeywell

- تأمین مواد مصرفی شامل انواع برچسب ( کاغذی ، پی وی سی ، متال ، و.....) و ریبون (Wax, Wax\Resin, Resin) و ارائه مشاوره جهت انتخاب مواد مصرفی مناسب بر اساس نیاز و زمینه کاری مجموعه ها.

Solution For Your Need
Right Product for your need