نرم افزار اموال گردانی مبتنی بر بارکد - مدیریت اموال Sinap AMS

نرم افزار اموال گردانی مبتنی بر بارکد شرکت سیناپ به عنوان یکی از جامع ترین سیستم هایی است که هم نیاز سازمان ها و شرکت های بزرگ صنعتی و تولیدی را پوشش می دهد و هم در مجموعه های متوسط و کوچک کاربرد دارد, جمع­ آوری و نگهداری اطلاعات صحیح و دقیق اموال و دارایی­های ثابت هرمجموعه فرآیندی زمان­بر و پرهزینه است, راهکار جامع و مناسب شرکت سیناپ برای اموال گردانی، تجهیزات و اثاثه شما را تحت کنترل­تان قرار داده و هدف از آن افزایش نظارت بر مدیریت اموال و کاهش هزینه روال­های سنتی است, راهکار این شرکت با ترکیب تجهیزات پرتابل جمع­ آوری داده­ ها ( هندهلد ) و نرم­ افزار مدیریت اموال گردانی مبتنی بر بارکد این امکان را فراهم می­سازد تا سرعت و دقت اموال­ گردانی افزایش یافته و به تبع آن اطلاعات درست و به روزی از اموال در اختیار هر مجموعه قرار گیرد, همچنین نرم ­افزار اموال گردانی مبتنی بر بارکد شرکت سیناپ، مدیران را قادر می­سازد تا زمانبندی مناسب و لازم برای نگهداری و سرویس تجهیزات هرسازمان را به صورت خودکار انجام دهند, از دیگر مزایای سیستم اموال گردانی سیناپ (AMS) این است که حتی از تبلت های مختلف آندرویدی نیز می توان برای عملیات شمارش ، بازرسی و گزارشگیری استفاده کرد

مزایای ویژه سیستم اموال­ گردانی مبتنی بر بارکد چیست؟

در تمامی کسب و کارها مجموعه­ ای از اموال وجود دارند که نیاز به نگهداری و کنترل آنها وجود دارد و با یک راه ­حل مناسب می­توان به این مهم دست یافت. برخی از ویژگیهای سیستم اموال گردانی مبتنی بر بارکد به شرح ذیل است: بهره­ وری: جمع­ آوری اطلاعات سریعتر و با جزئیات بیشتر، حذف سیستم کاغذی و کاهش هزینه­ های اموال گردانی. دقت: حذف دخالت نیروی انسانی و داشتن اطلاعات به­ روز. گزارشات مدیریتی: گزارشات متنوع با اطلاعات صحیح ایجاد مسئولیت: ایجاد مسئولیت در پرسنل در قبال دارایی­ های شرکت.

ردیابی و مدیریت مکانیزه اموال چیست؟

در هر مجموعه صدها و حتی هزاران اموال به­ طور روزانه مورد استفاده قرار می­گیرد. از قبیل تجهیزات کامپیوتر، وسایل اداری، وسایل نقلیه و.... یک راهکار مدیریت اموال جامع، به­طور موثر و بادقت تمام ردیابی دارایی­های هرمجموعه را انجام می­دهد. به­ جای اتلاف زمان برای جستجو و جایگزین کردن اموال مفقوده می­توانید اموال باارزش خود را حفظ و مدیریت نمایید.

مواردی که هنگام استقرار سیتم اموال باید در نظر گرفت:

- تعدادی اموالی که نیاز به ردیابی دارند. - انواع اموال هر مجموعه مشخص باشد. - اموال در چه مکانهایی مستقر است و چه تعداد محل وجود دارد. - آیا اموال مجموعه از قبل دارای شماره اموال و برچسب است. - چه گزارشاتی از سیستم مورد نیاز است. - چند نفر پرسنل در مجموعه وجود دارد.

معرفی اموال و گروه اموال جهت دسته­ بندی به صورت درختی

-  معرفی محل و مراکز هزینه جهت دسته­ بندی به صورت درختی

امکان تعریف اموال پدر و اختصاص اموال فرزند

تعریف پرسنل شامل صاحب اموال و امین اموال

مشخص کردن زمان جهت عودت اموال هر فرد

ردیابی اموال مستهلک، مفقودی و جابه­ جا شده

ثبت بازرسی­های موردی برروی دستگاه هندهلد

ثبت سرویس و خدمات مربوط به هر اموال و تعیین تاریخ سرویس بعدی

جمع­ آوری اطلاعات اموال به شکل مکانیزه با دستگاه هندهلد

انتقال اطلاعات هندهلد به نرم ­افزارBackup Office  و مغایرت­ گیری

امکان پیوست اسناد نامحدود(فاکتور خرید، اسناد تعمیر و فرم تحویل و...) بر روی تمامی اموال

امکان تخصیص و جابه­ جایی اموال حتی با استفاده از دستگاه هندهلد

ارایه گزارشات گوناگون تاریخچه اموال شامل جابه­ جایی­ ها، خرابی، مفقودی و....

امکان ثبت و مدیریت اطلاعات به صورت On line (درلحظه) وOff line (بچ)

امکان تعریف فیلدهای اضافی برای اموال به صورت Dynamic

 امکان ارایه گزارشات مدیریتی تحت web

 

دستگاه لیبل پرینتر

 

دستگاه موبایل کامپیوتر

 

 

سیستم اموال­ گردانی دارای سه جزء است:

 

نرم­ افزار مدیریت اموال: نرم­ افزار شالوده اصلی هر سیستم به­ شمار می­رود که ویژگیها و امکانات مورد نیاز هرمجموعه از قبیل مدیریت اطلاعات و ارائه گزارشات متنوع را فراهم می­سازد.

 

دستگاه جمع­ آوری اطلاعات (هندهلد) : معمولا اموال در مکان­های مختلف یک مجموعه پراکنده ­اند. هندهلدها به شما اجازه می­ دهند تا اطلاعات اموال، به­ روزرسانی و تغییرات مدنظر خود را در محل اموال انجام دهید.

 

چاپگر برچسب (لیبل پرینتر) : هرکدام از اموال یک شماره منحصر به ­فرد جهت ردیابی دارند. بارکد مقرون­ به صرفه و آسان­ترین و درعین­ حال موثرترین روش برای اموال­ گردانی مکانیزه می­ باشند. با لیبل پرینتر برچسب ­های مخصوص با طراحی مدنظر هرسازمان و شامل بارکد چاپ می­شود.