نرم افزار Go Plus

Go Plus نه تنها برای پر کردن کامل نیازهای پایه­‌ای SME ‌می‌باشد، بلکه شامل آسان­ترین، سریع­ترین، کاربردی­‌ترین و سازگارترین راه­ حل­ها می­باشد. مدیریت کالا و انبار
با Go Plus، شما می­توانید موجودی در دسترس، سطح­های موجودی انبار و هزینه­ های موجودی را ردیابی و مدیریت کنید. شما همچنین قابلیت افزودن تصاویر محصولات را به برگه موجودی، تخصیص دادن محصول به واحدهای مربوطه و تخصیص دادن تعداد نامحدودی از بارکدها به هر واحد را دارید. وظایف هزینه­ای از طریق انتخاب گزینه­ های متنوع مانند قیمت میانگین، قیمت میانگین وزنی، LIFO، FIFO یا میانگین قیمت­ها به صورت دوره­ ای انجام می­شود. محصولات از طریق شماره کالا یا سریال ­آن­ها ردیابی می­شود. مالیات­های مصرفی خاص ((SCT برای مواد و مالیات­های ارتباطی برای خدمات تلفنی، اینترنتی و غیره با جزئیات تعریف می­شود و این مالیات­ها برای فروش­ها و رسید­های خرید اعمال می­شود.
 
 
·         تعریف محصولات و مواد از قبیل کالای تجاری، مواد اولیه، مواد مصرفی، کالای ترکیبی و...
·         تعریف ویژگی‌های محصولات مانند رنگ، سایز و ...
·         تعریف کدینگ و سیستم شماره‌گذاری محصولات و مواد
·         تعریف واحد‌های اندازه‌گیری گوناگون و قابل تبدیل به یکدیگر
·         ردیابی کالا به سمت جلو و عقب بر حسب شماره سریال و شماره دسته و ...
·         تعریف کالای جایگزین
·         طبقه بندی درختی و گروه بندی محصولات و مواد
·         مدیریت برند و مارک
·         مدیریت تاریخ انقضا
·         مدیریت، طراحی و چاپ بارکد
·         امکان قیمت گذاری طبق روش قیمت گذاری: LIFO، FIFO، میانگین و ...
·         ثبت ضایعات، انبارگردانی، تولید، مصرف و ... محصولات و مواد
·         انبارگردانی اتوماتیک
·         گزارشات گردش مواد، موجودی انبار، موجودی ریالی و ...
·         گزارشات هزینه تولید، هزینه‌یابی، آنالیز توزیع مراکز هزینه
 
مدیریت فروش، خرید و تامین کالا
زمانی که شما یک سفارش جدید را باGo Plus  ثبت می­ نمایید، فرآیند ثبت حمل و فروش­ ها از آماده کردن سفارش و تحویل اسناد تا فروش محصول و تحویل به موقع کنترل می­شود. زمانی که حجم سفارش شما بیشتر از موجودیتان می‌باشد، به صورت اتوماتیک یک شماره سفارش ایجاد می­شود. شرایط فروش در سفارش­ها، یادداشت­های تحویل و فروش­ها یا برای هر محصول لیست شده، قرار می­گیرد. با استفاده از پارامتر­ها، شما می­توانید به هر اندازه­ ای که مایل هستید قیمت­های فروش را در هر واحد پولی برای هر محصول یا مشتری تعریف نمایید و مشخص نمایید که تحت چه شرایطی این قیمت­ها اعتبار دارند. شما می­توانید همچنین قیمت­هایی بر اساس انبار تعریف نمایید. می­توان قیمت­های فروش برای هر آیتم یا خدمت یا در هر لیست به صورت جداگانه ایجاد نموده و یک خط زمان برای اعتبار این  قیمت­ها مشخص نمود. قیمت­های فروش در دسته می­تواند بروز شود. هدف­های فروش برای هر فروشنده می­تواند انتخاب و عملکرد فروش اندازه گیری شود. با Go Plus، شما می­توانید فرآیند ثبت عملیات فروش را از مرحله سفارش تا مراحل فروش و تحویل ردیابی نمایید. شما می‌توانید دسترسی سریع اطلاعات مانند پرداخت جاری یا ردیابی شرایط پیشنهاد قیمت، تخفیف­ها و پرداخت­ها و هزینه­ های مرتبط با مدت اعتبار قیمت­ها و تخفیف­ها  را استفاده از Go Plus به راحتی انجام دهید.
 
مدیریت دارایی ثابت و اموال
 
·         ثبت و نگهداری اموال و دارایی ثابت
·         محاسبه سربار مستقیم و غیر مستقیم
·         محاسبات ارزشیابی مجدد و استهلاک
·         گزارشات حسابداری تورمی
·         گزارشات جداول استهلاک
 
مالی
ماژول­های مالی Go Plus شامل ردیابی تراکنش­های حساب­های (دریافتی/پرداختی)، بانک­ها، کارت­ها اعتباری، چک­ها، اوراق قرضه و صندوق می­باشد. همچنین  این نرم­ افزار جریان نقدینگی را مدیریت می­ نماید. تعریف­های مرتبط با پرداخت و مجموعه برنامه­ ها دارای انعطاف­ پذیری کافی برای مشاهده تمام نیازهای شما می­باشد. این نرم ­افزار به شما کمک می­نماید تا ریسک­های مرتبط با محدودیت­ها و شرایط را ردیابی کنید. در ماژول مالی، شما می­توانید حساب جاری و اعتباری در بانک­ها را از طریق انتخاب یک نوع حساب مناسب ذخیره نمایید و می­توانید تراکنش­های انجام شده بر روی این حساب­ها هم در واحد پول داخلی و هم در واحد پول خارجی ردیابی نمایید. حساب­های بانک مرتبط با کارت­های اعتباری و ایجاد برنامه­ های باز پرداخت از طریق ورود کمیسیون­های مناسب تعریف می­شود. شما می­توانید مبالغ دریافتی را از بانک­های مختلف با توجه به فروش انجام شده با کارت اعتباری ردیابی نمایید. با استفاده از ویژگی ردیابی اعتبار بانک موجود در Go Plus، شما می­توانید اعتبار تجاری دریافت شده از بانک­ها را در مسیر موثر ردیابی نمایید. با این ویژگی، شما می­توانید اعتبارات نقدی هم با وثیقه و هم بدون وثیقه را ردیابی نمایید. اعتبار بازپرداخت، بالانس و باقیمانده بدهی در زمان واقعی نشان داده می­شود و ردیابی جریان نقدینگی از طریق ایجاد یک برنامه باز پرداخت معتبر صورت می­گیرد. شما می­توانید یادداشت حساب دریافتی/پرداختی، بانک، چک/سفته و تراکنش­های پرسنل را بر روی صندوق و گرفتن گزارش صندوق را از طریق انتخاب دوره موردنیاز ذخیره نمایید. 

حسابداری عمومی
Go Plus این اجازه را به شما  می­دهد تا با مطابقت کامل با قوانین موجود به کار بپردازید. کدینگ حسابداری استاندارد به صورت اتوماتیک ایجاد می­شود. شما می­توانید کدینگ حسابداری سلسله مراتبی را و همچنین زیر حساب­های لیست شده در زیر حساب اصلی را با یک ساختار منعطف تعریف نمایید. شما می­توانید به صورت خودکار برگه­ های مورد نیاز را در ماژول دفتر کل را برای تراکنش­های اجرا شده در ماژول­های دیگر نرم­ افزار از طریق انتقال آن­ها به دفتر کل از هر ماژولی که شما با آن کار می­ نمایید، ایجاد نمایید. گزارش­های مالی و اصلاح جزئیات گزارش همان طوری که مورد نیاز  قانون می‌باشد را تعریف نمایید.
 
حقوق و دستمزد
PAYROLL PLUS با Go Plus برای مشاهده کامل نیازمندی­های کارمندان یکپارچه شده است که با قوانین موسسه امنیت اجتماعی(4a) مطابقت کامل دارد . به دلیل استفاده آسان و انعطاف­پذیر، این نرم­ افزار به  تجار یا شرکت­هایی که کارگران فصلی استخدام می­کنند، برای مشاهده نیازمندی­هایشان در ثبت و مدیریت دستمزد کمک می­کنند. تنظیم خودکار عملیات حقوق و دستمزد، گزارش­ها و روش­های حقوقی، به نگهداری نیروی انسانی ازطریق کم کردن نیاز برای فهم قوانین کمک می‌نماید.

گزارش راه حل­ها
GO PLUS به شما به طور کامل ابزار گزارش­گیری متفاوتی پیشنهاد می­دهد. طراحی، ذخیره و استفاده مجدد از معیار طراحی از طریق به کار گیری این ابزار که برای ایجاد گزارش­های تعاملی استفاده می­شود. شما همچنین می­توانید گزارشتان را به جداول انتقال داده، آن­ها را گروه بندی نمایید و مجموع جزئیات آنها را حساب نمایید. به طور اختصار، اعمال کردن کامل کنترل بر روی گزارش­ها از میان این ابزار گزارش­گیری امکان­پذیر می‌باشد.

Navigator Plus
Navigator Plus به شما اجازه دسترسی به اطلاعات ذخیره شده در سیستم به صورت   "online" را می­دهد و گزارش­ها و نمودارها از طریق راه ­اندازی یک ارتباط پویا میان Go Plus و MS Excel حتی بدون استفاده از Go Plus اصلاح می­شود. شما فرصت درست کردن و تصمیمات زمانی بر روی آینده شرکت­تان را دارید.