نرم افزار J-Guar

یک نرم افزار ایده‌آل برای سازمان‌هایی که به دنبال عملکردهای زیر می‌باشند:

- اجرای فرآیندهای کسب و کار بر اساس روش‌های موردنظر

- یکپارچگی کامل درون‌سازمانی و برون‌سازمانی بین تمامی شرکای تجاری، مشتریان و تامین‌کنندگان

- یکپارچگی کامل و فراگیر بین تمامی عملکردهای سازمان

- گسترش سازمان با توجه به گسترش سرمایه‌گذاری در زمان نیاز

- نرم افزار تحت وب با دسترسی از راه دور به صورت پایدار

- قابلیت اجرا با انواع سخت افزار‌ها و سیستم‌های عامل

- رابط کاربری آسان و ساده برای یادگیری

- فرآیندهای در حال بهبود با توسعه تکنولوژی

- مدیریت ایمن و متمرکز

 

چرا J-Guar را انتخاب کنیم؟

در دنیای پر رقابت امروز، برای شرکت‌ها تکیه بر محصولات و خدمات، پیگیری و بازبینی آن در محل خودشان تنها کفایت نمی‌کند. سوء مدیریت و هماهنگی و فرآیندهای موازی در ساختار سلسله مراتبی سازمان ها، می‌تواند به هدایت نادرست نتایج کاری منجر‌ گردد و باعث دوباره‌کاری گردد که اتلاف وقت را بالا خواهد برد. این معطلی برای سازمان، شما را از رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده و استراتژی‌های مشتری‌مداری دور می‌کند و سهم بازار زیادی را از دست خواهید داد.

 J-Guarضامن اجرای فعالیت‌های ساخت‌یافته شما در راستای فرآیندهای تعیین‌شده‌ی مدیریت در بخش‌های مختلف از جمله تدارکات، تولید، فروش و زنجیره تامین خواهدبود که به شما مدیریت کسب و کار را ارائه می‌نماید

 J-Guarاز ماژول‌های متنوع و گزینه‌های کاری زیادی تشکیل‌شده است که همگی به صورت یکپارچه با هم کار می‌کنند تا تمامی عملکردهای مورد نیاز یک سازمان از جمله مالی، خرید، تولید، مدیریت پروژه، منابع انسانی، فروش و توزیع، و غیره را در برگیرد.

 J-Guarبا ارزهای متفاوت و با زبان‌های گوناگون کار می‌کند و با توجه به پشتیبانی از قانون‌گذاری کشورهای مختلف می‌تواند با هماهنگی، به‌ صورت بین المللی کار کند. سازمان‌هایی که دارای شعب در نقاط مختلف می‌باشند، می‌توانند اطلاعات خود را از طریق اینترنت به سادگی و با امنیت بالا در قسمت‌های مختلف سازمان به اشتراک بگذارند.