نرم افزار Tiger Enterprise

انتخاب متخصصان

"همواره نیروهای شما را با بهترین­ روش ها برای کارایی بهتر متمرکز می­کند..."

 

رقابت سریع و چالش بر انگیز  امروز و همچنین نیاز به کاهش زمان تحویل، رویکردهای مشتری مدارانه، کاهش هزینه ها و در آخر اما بسیار با اهمیت، کیفیت بالاتر سرویس ها، همگی نیازمند یک ابزار جدید در خط حمله شرکت می باشند. " دسترسی سریع به اطلاعات"، با ارزش ترین سرمایه ای است که یک شرکت می تواند برای اینگونه سازمان دهی های مجدد در اختیار داشته باشد، نیازمند فرهنگی می باشد که در بین تمامی شرکت های یک زنجیره تامین به شکل همسان وجود داشته باشد. راه حل ها مدرنی که توسط تکنولوژی های اطلاعات به منظور ایجاد منافعی قابل تامل در رسیدن به اهداف با کیفیت و کارایی بالا ارائه می گردد، باعث بوجود آمدن مزایا رقابتی برای شرکت ها می گردد. 

نرم افزار  ERP که به وسیله لوگو با این هدف توسعه یافته، یک سیستم مدیریت کسب و کار می باشد که به شرکت های در حال رقابت در بازار یاری می ر ساند.

نرم افزار TIGER ENTERPRISE نه تنها فر آیندهای داخلی مربوط به فرآیند خرید، فرآیند لجستیک تولید و فروش و نیز پشتیبانی اساسی برنامه­ریزی و مدیریت منابع مالی و انسانی را بهینه سازی می­کند، بلکه به طرز موثری اشتغال شما را در روابط فروشنده- مشتری را بالا می­برد.

یک شرکت که در فعالیت­های خرید و فروش جهانی در یک مقیاس بین­المللی ودر یک اقتصاد جهانی حرکت می­کند باید نرم افزار مدیریت سازمانی داشته باشد که استانداردهای حسابداری بین­المللی را پشتیبانی کند و دارای قابلیت های چند زبانه بودن، قابلیت کارکرد با چند ارز رایج، قابلیت انعطاف در گزارشات و بطور کلی ارائه دهنده یک چشم انداز وسیع باشد. با توجه به در نظر گرفتن موارد بومی سازی در نرم افزار که حاصل 25 سال تجریه شرکت LOGO می باشد. این نرم افزار توانایی قابل توجهی در پاسخگویی به چالش های متنوع شرکت ها در بازار رقابتی منطقه خود را به همراه پشتیبانی مناسب دارا می باشد.

نرم افزار TIGER ENTERPRISE راه حل هایی را پیشنهاد می­دهد که حداکثر فواید را برای تمام عملیات از ایجاد تقاضا در در بازار تا خدمات پس از تقاضا را دارا می باشد.

نرم افزار TIGER ENTERPRISE به همراه امکانات سازگار خود، روش های انعطاف پذیر متنوعی را در اختیار شرکت ها می گذارد و آنها را قادر می سازد تا تمامی منابع خود را به راحتی مدیریت نمایند. این نرم افزار ارائه دهنده یک محصول کاملا یکپارچه به همراه راه حل های تکمیل کننده می باشد که توسط بیش از 100 همکار تجاری در زمینه ارائه راهکارهای تجاری، در پروژه های کلید در دست و با توجه به نیازهای تجاری پروژه ها با مشارکت تیم های تخصصی پروژه بوجود آمده است.

نرم افزار TIGER ENTERPRISE به همه جنبه­های زنجیره ارزش یک شرکت از تامین کنندگان  تا کاربران پاسخ می­دهد.

با توجه به ماژول های موجود در نرم افزار کاربردی TIGER ENTERPISE، شما می توانید تمامی فرآیندهای تجاری خود را بصورت یکارچه مدیریت نموده و از مزایای یک سیستم یکپارچه ERP لذت ببرید. در حالیکه به طور قابل ملاحظه ای وسعت راه حل های شما با افزوده شدن عملیات جدید در نتیجه فرآیند رشد شرکت و فرصت های کاری بوجود آمده، افزایش می یابد.

نرم افزار TIGER ENTERPRISE یک نرم افزار با کاربردی راحت برای کاربران و با پلتفرم باز  بوده که هریک از راه حل هایش تکمیل کننده یکدیگر می باشند. بر اساس نیازهای سازمان، نرم افزار می تواند به سرعت و به راحتی با آنها سازگار شده و از یک نرم افزار استاندارد به یک نرم افزار بومی سازی شده و مطابق با نیازهای صنعت شما تبدیل گردد.

نرم افزار TIGER ENTERPRISE معماری کاربر-سرور را پشتیبانی نموده و طراحی شبکه مقیاس پذیر با کاربران را پیشنهاد می نماید. به کمک ساختار توزیعی آن که با گسترش مراحل ذخیره سازی و مکانیسم­های راه­انداری به دست آمده، این نرم افزار کاربردی بیشترین امکانات ذخیره داده­های سیستم سرویس­دهنده شما و نیز پتانسیل پردازشی را فراهم می­کند. مراحل ذخیره سازی و مکانیسم­های راه انداری دریک ساختار پایگاهی که عملیات بهینه پردازش داده را تضمین می­کند گسترش یافته است.

به علت ساختار سازگار با وب آن TIGER ENTERPRISE ممکن است آنلاین استفاده شود و به خوبی تکنولوژی­های سیار را نیز پشتیبانی کند. سرویس­های مختلفی که این نرم افزار در اینترنت عرضه می­کند حتی زمانی که در محل کار خود نیستید قابل دسترسی است.

این نرم افزار و متدهایی که  در زیر ساخت های تولید به کار رفته بطور مدوام توسط بهبودهای ضروری در توسعه فرآیندها با توجه به سیستم های مدیریت کیفیت ISO 9000:2000 مورد بازبینی قرار می گیرد. بی عیب بودن و قابلیت ذاتی این نرم افزار با اتکا به استاندارهای کیفیت ISO می­باشد.

محل کار خود را با خود به هر جا می­روید ببرید....

امروزه تجارت به محیط شرکت محدود نمی­شود زیرا روزانه عملیات­ها با همکاری بانک­ها، شرکای تجاری و بسیاری کارگزاران دیگرانجام می­شوند

TIGER ENTERPRISE راه حل­هایی بی­نظیر، سریع و آسان از قبیل وب تایگر و لوگو کانکت که این نیازها را برآورده می­کند عرضه می­کند.

وب TIGER ENTERPRISE توانایی اجرای ویژگی­های زیادی از TIGER ENTERPRISE بر روی وب را دارا می باشد. برای شرکت­های غیر متمرکز که عملیاتشان را در مکان­های مختلف و در موقعیت­هایی که دسترسی از راه دور الزامی است، این نرم­ افزار پایگاهی توسعه یافته را عرضه می­کند که دسترسی سریع و مطمئن به اطلاعات را ممکن می­سازد و تبادل موثر داده­ها را تضمین می­کند. لوگو کانکت به شما اجازه می­دهد که عملیات تجارت­های داخل شرکتی و به ویژه تجارت­هایی که با شرکای تجاری، فروشندگان و بانک­ها همکاری می­کنند را به آسانی مدیریت کنید. به کمک لوگو کانکت می­توانید داده­هایی از قبیل سفارشات، بارنامه­ها ، فاکتور­ها و لیست قیمت­ها را تبادل کنید.

 

لوگو کانکت به شما کمک می­کند که از دست ترافیک­های تلفن و فکس خلاص شوید و دسترسی بدون خطا به اسناد و گزارش­هایتان از منبع اصلی تسهیل شود.

 

 

 

-          ماموریت­های شرکت شما را تسریع می­کند.

-          برنامه­ ریزی چندگانه و کنترل یک شرکت با فعالیت­های تجاری در چندین مکان را پشتیبانی می­کند.

-          با سیستم­های خارجی به آسانی تبادل داده می­کند.

-          به پیشرفت­های جدید پاسخ می­دهد و با نیازهای کاربر به آسانی و به سرعت تطبیق می­شود.

-          در مقابله با کار اضافی و بارگذاری داده کارایی بالا نشان می­دهد.

-          قادر به پاسخ­گویی به انواع نیاز­های احتمالی ساختار مشارکتی تجاری محلی و پراکنده می­باشد.

-          می­تواند با محصولات نرم افزاری خانگی  که توسط شرکت شما به وجود آمده همسو شود.

-          می­تواند یک بار به کار رود یا بنا به نیاز ساختار ماژولی را همسو با نیازهایتان پشتیبانی کند.

-          به کمک ویژگی­های منعطف گزارش گیری­اش، به کاربران امکان می­دهد به آسانی گزارش­های مختلف را طراحی کنند.

-          امکان گزارش­گیری و پشتیبانی از زبان خارجی را برای شرکت­های بین­المللی و نیز برای واردکنندگان و صادرکنندگان فراهم می­کند.

-          توسط نمای ظاهری با کیفیت، امکان انجام عملیات مختلف را برای کاربر راحت می نماید.

-          سابقه تمام حرکات عملیات را فراهم می­کند.

-          قادر به اجرا در اینترنت و پشتیبانی تکنولوژی­های سیار می­باشد.

-          در قوانین کاربردی و پیش­نویس­ های تجاری بسیار کارا است.