اولین نمایشگاه فولاد با حضور شرکت سیناپ برگزار می گردد

حضور شرکت سیناپ در اولین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد

اولین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران در سال ۱۳۹۷ با محوریت نمایشگاه بومی سازی، توسعه تکنولوژی و افزایش توان تأمین برگزار می شود.

انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، این رویداد ملی را به عنوان بزرگترین گردهمایی تولیدکنندگان، تامین کنندگان، بازرگانان و متخصصان صنعت فولاد ایران طی ۴ روز از ۱۷ الی ۲۰ دیماه ۱۳۹۷ در برج میلاد تهران برگزار می کند.

مراسم افتتاحیه و جشنواره ملی فولاد طی یک روز در ۱۷ دیماه سال جاری در سالن همایش های برج میلاد تهران شروع بکار می کند. نمایشگاه بومی سازی نیز طی ۴ روز از ۱۷ تا ۲۰ دیماه در سالن های نمایشگاهی برج میلاد شروع بکار می کند.

جشنواره ملی فولاد همراه با سخنرانی، پنل های تخصصی و اهدای جوایز ملی فولاد خواهد بود و در نمایشگاه بومی سازی نیز تولیدکنندگان فعال کشور در کنار تأمین کنندگان حضور خواهند داشت.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان توسعه و نوسازی معدن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) حامی نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران هستند. هلدینگ فولاد مبارکه اصفهان نیز از حامیان اصلی این رویداد ملی می باشد.

نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران با مشارکت فولاد خوزستان، ذوب آهن اصفهان، فولاد خراسان، هلدینگ میدکو، هلدینگ کاوه پارس، فولاد هرمزگان، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، شرکت معدنی و صنعتی گل گهر، فولاد کاوه جنوب کیش، فولاد غرب آسیا، فولاد یزد، فولاد غدیر ایرانیان، فولاد یزد، فولاد آلیاژی ایران، سیناپ و تعدادی دیگری از تولیدکنندگان و تأمین کنندگان فولاد برگزار می گردد.

شرکت کنندگان

شرکت کنندگان در جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد می توانند علاوه بر حضور در کارگاه های تخصصی، سخنرانی ها و پنل های تخصصی، مذاکرات تجاری به معرفی کارنامه بنگاه تولیدی خود در حوزه بومی سازی بپردازند. و در فضایی تخصصی در جریان توانمندی شرکت های داخلی در حوزه بومی سازی، توسعه تکنولوژی و ساخت داخل قرار گیرند.

یکی از ویژگی های این رویداد توجه ویژه به شرکت های دانش بنیان، استارتاپ ها و شتاب دهنده ها در حوزه بومی سازی است.که با تکمیل بانک اطلاعاتی تأمین کنندگان، فرآیند ارزیابی و انتخاب تامین کنندگان تسهیل می گردد.حتی در مواردی حمایت مالی از تأمین کنندگان صورت می گیرد. بنابراین، نکته قابل توجه در این جشنواره و نمایشگاه، پذیرش ریسک بومی سازی توسط فولادسازان و شرکت ‌های بزرگ معدنی و حمایت آنها از داخلی سازی قطعات و تجهیزات مورد نیاز است.

تأمین کنندگان در نمایشگاه ملی بومی سازی در ۷ گروه بندی به معرفی توانمندی های خود می پردازند.

در این نمایشگاه جلسات و هم اندیشی های کاری بین مدیران شرکت های فولادی و تأمین کنندگان صورت خواهد گرفت.

شرکت سامانه های شناسایی پویا رایانه سپند(سیناپ)، با توجه به رسالت خود مبنی بر ارائه کالا  و راهکار های بسیار نوین در این صنعت، با ارائه جدیدترین محصولات افتخار دارد شما را به بازدید از غرفه خود دعوت نماید.

محصولات ارائه شده توسط این شرکت

انواع لیبل و پلاک (تگ) محصول نسوز با قابلیت چاپ بارکد و مشخصات محصول

هندهلدهای اندرویدی و ویندوزی پوینت موبایل

پرینترهای حرارتی همراه ووسیم

لیبل پرینتر های صنعتی و رومیزی زبرا و گودکس

انواع بارکدخوان

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

اخبار

مقالات

فهرست