سیناپ در لیست تامین کنندگان GS1

اخبار

سیستم GS1 به عنوان سیستم یکپارچه‌سازی استانداردهای جهانی، اطلاعات مورد نیاز برای مدیریت زنجیره تأمین کالا را از طريق شناسایی یکتا و منحصربفرد موجودیت‌های ثابت و در گردش چرخه از قبیل اقلام تجاری، واحدهای لجستیکی، دارایی‌ها و مکان‌های فیزیکی فراهم می‌آورد. این امر باعث پذیرش و مقبولیت این سازمان در سطح جهان گردیده به گونه ای که بسیاری از سیستم‌های زنجیره تأمین جهانی از این استانداردها استفاده می‌نمایند. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های این سازمان به شرح زیر است:
 GS1 یک سازمان جهانی است که در زمینه استقرار استانداردها و راهكارهای شناسایی کالا از سال ۱۹۷۳ تا كنون تجربه عملیاتی دارد.
  سازمان GS1 محدوده وسیعی از محصولات، خدمات و راهکارهای كاربردی را ارائه می‌دهد که به طور قابل توجهی باعث بهبود قابلیت‌های زنجیره تأمین و تقاضای کالا می‌شود.
 سازمان GS1 در زمینه‌های مختلف حرفه‌ای و صنعتی مانند خرده‌فروشی و كالاهای FMCG، بهداشت و درمان، حمل‌ونقل و لجستيك و … خدمات ارائه می دهد.
 در حال حاضر یکصد و يازده کشور به عنوان مرکز شماره‌گذاری (Member Organization) نماینده رسمی سازمان GS1 هستند و در سطح جهان بيش از یک میلیون شرکت از خدمات و راهكارهای GS1 استفاده می كنند.
 اطلاعات شرکت‌های عضو GS1 ایران از طريق این سایت و همچنین سایت GEPIR سازمان GS1 بین‌الملل اطلاع‌رسانی می‌شود

شرکت سیناپ مفتخر است اعلام نماید، که بطور رسمی و با در دست داشتن تفاهم نامه رسمی از مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران جزء تامین کنندگان سخت افزاری و نرم افزاری GS1 ایران قرار دارد.

اخبار

مقالات

فهرست