حضور شرکت سیناپ در نمایشگاه خدمات و تجهیزات فروشگاهی

حضور سیناپ در نمایشگاه تجهیزات فروشگاهی

نمایشگاه کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه های زنجیره ای تهران از ۱۲ الی ۱۵ دی ۱۳۹۷ در شهر تهران ، و  در محل نمایشگاه های بین المللی واقع در بزرگراه چمران برگزار می گردد.

امروزه یکی از ملزومات زندگی در شهرها بویژه شهرهای بزرگ و کلانشهرها، ایجاد مجمتع های تجاری و فروشگاه های زنجیره ای است تا شهروندان بتوانند در کوتاهترین زمان ،کالاها و خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند.

به این ترتیب ضمن کاهش میزان رفت و آمد ، میزان آلودگی هوا و مصرف سوخت و انرژی نیز کاهش می یابد. از طرفی کنترل مسائل بهداشتی و قیمتی نیز آسان تر می شود.همچنین این فروشگاه ها توانسته اند با حذف واسطه ها و دلالان کالا ها ، خدمات خود را با قیمت مناسبتری در اختیار مصرف کنندگان قرار بدهند. ضمن اینکه با توجه به یکسری تنش های اقتصادی بوجود آمده در یکسال گذشته، وجود فروشگاه های زنجیره ایی کمک بزرگی در حل مشکل تامین کالا های ضروری جامعه و حل این بحران داشته است.
نمایشگاه تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه های زنجیره ای بی شک نقش مهمی در ارائه و معرفی جدیدترین کالاها، خدمات و تجهیزات فروشگاهی بخصوص در حوزه فروشگاه های زنجیره ای و سایر صنایع مرتبط به این حوزه را ایفا می نماید.

شرکت سامانه های شناسایی پویا رایانه سپند(سیناپ)، با توجه به رسالت خود مبنی بر ارائه کالا  و راهکار های بسیار نوین در این صنعت، با ارائه جدیدترین محصولات افتخار دارد شما را به بازدید از غرفه خود در دوازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه های زنجیره ایی واقع در سالن ۳۵ دعوت نماید. لازم بذکر است ساعت بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۹ صبح لغایت ۱۷ عصر می باشد .

محصولات ارائه شده توسط این شرکت

هندهلدهای آندرویدی و ویندوزی پوینت موبایل

پرینترهای حرارتی همراه ووسیم

لیبل پرینتر های صنعتی و رومیزی زبرا و گودکس

انواع بارکدخوان و مواد مصرفی از قبیل لیبل، ریبون و رول

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

اخبار

مقالات

فهرست