ZEBRA

محصولات شرکت زبرا ، عنوان پر فروش ترین تولیدات حوزه AIDC در دنیا را به خود اختصاص داده اند. شرکت زبرا در ایران نیز به عنوان پر طرفدارترین برند چاپگرهای لیبل شناخته می شود. مجموعه سیناپ نماینده فروش لیبل پرینتر های ZEBRA در ایران و ارائه دهنده خدمات پس از فروش این برند نیز می باشد.

Pointmobile

شرکت Pointmobile تولیدکننده انواع موبایل کامپیوتر (هندهلد) می باشد که در سال ۲۰۰۶ تاسیس شده است.این شرکت بیشترین رشد رو از زمان تاسیس ، در بین تمامی تولیدکنندگان هند هلد در دنیا را دارا می باشد. شرکت سیناپ نماینده رسمی و انحصاری Pointmobile در ایران می باشد. به دلیل فعالیت های گسترده سیناپ در خصوص فروش و ارائه خدمات پس از فروش این برند در کشور، مجموعه سیناپ به عنوان نمایندگی برتر شرکت Pointmobile در منطقه نیز شناخته می شود.

Woosim

کمپانی Woosim یکی از تولید کنندگان مطرح پرینترهای پرتابل (موبایل پرینتر) در دنیا می باشد که درسال ۱۹۹۴ تاسیس شده است. این شرکت توانایی تولید ماهیانه ۳۰٫۰۰۰ دستگاه چاپگر همراه را در مدل های مختلف دارا می باشد. شرکت سیناپ نماینده رسمی و انحصاری Woosim در ایران می باشد.

Godex

سیناپ نماینده رسمی و انحصاری شرکت Godex در ایران می باشد. کمپانی Godex تولید کننده تخصصی تجهیزات چاپ لیبل می باشد. این شرکت محصولات زیادی تحت برند شرکت های دیگر (OEM) تولید می کند. کیفیت مناسب ، کارایی بالا و هزینه های نگهداری ارزانتر از ویژگی های محصولات این برند می باشد.

Avery Dennison

مطرح ترین شرکت تولید کننده انوع کاغذ ، فیلم و متریالهای ترکیبی در دنیا می باشد. کمپانی Avery Dennison با بیش از ۳۰٫۰۰۰ کارمند در ۵۰ کشور مختلف یکی از ۵۰۰ شرکت برتر دنیا (Fortune 500 ) می باشد. همکاری مجموعه سیناپ با این شرکت در زمینه تامین متریال های دارای ویژگی های خاص مورد نیاز صنایع مختلف در کشور می باشد.

UPM Raflatac

کمپانی UPM Raflatac فنلاند که در زمینه تولید انواع کاغذ و فیلم مورد استفاده در صنعت بسته بندی و Labeling فعالیت می کند. همکاری شرکت سیناپ با این شرکت در زمینه تامین مواد خام متریال های حساس مورد نیاز صنایع مختلف در کشور می باشد.

Armor

شرکت فرانسوی Armor ، یکی از شرکت های بزرگ تولیدکننده انواع  مرکب چاپ ، جوهرهای صنعتی و ریبون های حرارتی می باشد. ریبون های حرارتی تولید شده توسط گروه Armor با برند Inkanto در بازار ارائه می شوند. محصولات این شرکت بیشترین سازگاری را با هد چاپگرهای لیبل دارد و کمترین استهلاک را به آن وارد می سازد.

فهرست