ضد عفونی کردن هندهلد به روش صحیح

ضد عفونی کردن هندهلد به روش صحیح. وضعیت فعلی مربوط به ویروس کرونا یا COVID-19 بر همه ما تأثیر گذاشته است. اقدامات احتیاطی زیادی وجود دارد که ما می توانیم برای جلوگیری از گسترش بیشتر این بیماری انجام دهیم. یکی از این اقدامات تمیز کردن PDA و یا موبایل صنعتی Point Mobile مورد استفاده است.

با توجه به شیوع بیماری کرونا در میان مشاغل مختلف، ضد عفونی کردن ابزارآلات و دستگاه های پرکاربرد امری مهم به شمار می رود. در این میان کاربران انبار و فروشگاه و یا خطوط تولید که به صورت مستمر و روزانه از هندهلد های صنعتی یا موبایل کامپیوتر ها استفاده می کنند نیاز بیشتری به ضد عفونی کردن دستگاه خود دارند.

کاربران از ما سوال می کنند که بهترین و ایمن ترین روش برای تمیز کردن دستگاه PointMobile چه روشی است. ما در چند مرحله آسان مراحل ضد عفونی صحیح هندهلد ها را توضیح می دهیم.

آنچه شما نیاز دارید

ضد عفونی کننده ایزوپروپیل الکل یا اتانول (حداقل محلول ۷۰٪). یا سفید کننده خانگی (۵-۶٪ هیپوکلریت سدیم) تقریبا ½ فنجان سفید کننده رقیق شده در ½ لیتر آب، دستمال کاغذی نرم یا پارچه میکرو فایبر

مراحل انجام کار

ابتدا محلول را روی دستمال کاغذی نرم یا حوله میکرو فایبر بپاشید.

صفحه نمایش، بدنه و دکمه های دستگاه را پاک کنید تا کاملاً تمیز و ضد عفونی شود.

بگذارید باقیمانده برای یک یا دو دقیقه به طور کامل خشک شود. حالا دستگاه شما آماده استفاده است.

توجه :
  • محلول  را مستقیماً روی دستگاه خود اسپری نکنید.
  • همیشه از یک دستمال نرم یا حوله میکرو فایبر استفاده کنید.
  • برای تمیز کردن دستگاه از مواد تمیز کننده دارای الکل بیش از ۹۰ درصد و یا یا دستمال زبر استفاده نکنید. چرا که ممکن است باعث وارد شدن آسیب به دستگاه شود.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

اخبار

مقالات

فهرست