پنج دلیل برای استفاده از موبایل های صنعتی پوینت موبایل بجای موبایل های هوشمند غیر صنعتی

پنج دلیل برای استفاده از موبایل های صنعتی پوینت موبایل بجای موبایل های هوشمند غیر صنعتی

  • Point mobile شریک تجاری google

شرکت گوگل به تازگی برنامه (Android Enterprise Recommended(AER را اجرا کرده است، گوگل در این برنامه به اشخاص با مشاغل مختلف کمک می کند تا بر حسب نیازشان دستگاه ها و خدمات را به بهترین وجه ممکن انتخاب کنند، در ماه سپتامبر ۲۰۱۸ شرکت point mobile  در دسته موبایل های صنعتی بعنوان یک پیشنهاد ویژه در این قسمت معرفی گردیده است.

دستگاه های پیشنهادی AER در برابر مجموعه هایی از پارامتر های مختلف و استاندارد های بالا مانند رتبه IP ، ضربه پذیری، صفحه نمایش با قدرت بالا و… کنترل شده اند و بروزرسانی های لازم بر روی سیستم عامل این دستگاه ها از زمان تولید تا مدت پنج سال تضمین شده اند.

  • چرخه دوام و عمر طولانی حداقل پنج سال کارکرد در محیط های کاملا صنعتی

چرخه تولید موبایل های معمولی نهایتا دو سال است و ارائه خدمات از جانب شرکت سازنده نیز تقریبا همین مدت است.ممکن است بعد از این زمان آپدیت های جدیدی ارائه شود که نیاز به تجهیزات سخت افزاری خاص خود را داشته باشد و همچنین نیاز به تجیهزات خاص مانند پایه های شارژ چهار تایی و…باشد، این امر برای خیلی از مجموعه ها مشکلات و هزینه های خاص خود را در بر دارد. شرکت پوینت موبایل عرضه مداوم قطعات و خدمات را در طول چرخه عمر طولانی حداقل پنج ساله پس از راه اندازی تضمین می کند، در این دوره همچنین کلیه بروز رسانی های امنیتی و همچنین نسخه های اصلی سیستم عامل نیز ارائه خواهد شد .

  • پشتیبانی تخصصی فنی و ضمانت جامع محصولات

موبایل های صنعتی پوینت موبایل دارای گواهینامه های GMS / CTS  هستند، از طرفی بیشتر برنامه نویسان از استانداردهای SDK گوگل پیروی می کنند، در بسیاری از موارد برای سفارش سازی پیشرفته در برنامه ها نیاز به SDK های اضافی است، که این موارد توسط  شرکت POINT MOBILE  ارائه می شود و تیم فنی شرکت در صورت لزوم کنار تیم های نرم افزاری هرگونه سوال یا مشکل فنی را بصورت کاملا حرفه ایی بر طرف می نماید.

  • دوربین قوی جهت اسکن بارکد(در دستگاه های صنعتی پوینت موبایل که فاقد اسکنر هستند)

دوربین های بکار رفته در دستگاه های پوینت موبایل بسیار قوی بوده و همین امر باعث می شود تا مواقعی که نیاز به اسکن بارکد می باشد، براحتی و در کمترین زمان ممکن بارکد مربوطه اسکن گردد.در بسیاری از موبایل های معمولی خواندن بارکد در محیط های تاریک دچار مشکل می گردد و بعضا نیاز به منبع نوری علاوه بر فلش دستگاه می باشد، این در حالی است که در گوشی های صنعتی پوینت موبایل از فناوری استفاده شده که باعث می شود در تاریکی نیز بارکد براحتی اسکن گردد.

  • ارائه ابزارهای نرم افزاری کاربردی روی دستگاه

دستگاه های صنعتی پوینت موبایل(POINT MOBILE) دارای ابزارهای نرم افزاری بسیار کاربردی هستند، این بسته های نرم افزاری روی OS  دستگاه بصورت Default قرار دارند. این ابزارها عبارتند از :

  • Emkit  : این آیتم در جهت کنترل و محدودیت دسترسی کاربران به تنظیمات و برنامه ریزی عملکرد دکمه های سخت افزاری دستگاه توسط ادمین می باشد.
  • MDM : دو نرم افزار کنترل تجیهزات موبایلی مطرح در دنیا به نام Soti  و Air Watch بصورت پیش فرض و بعنوان شرکای تجاری کمپانی پوینت موبایل روی دستگاه وجود دارد.
  • Direct Clone : این آیتم به شما این امکان را می دهد که تنظیمات یک دستگاه را در آن واحد به صدها دستگاه دیگر ارسال کنید.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

اخبار

مقالات

فهرست