گزارش تصویری سیزدهمین نمایشگاه تجهیزات فروشگاهی

گزارش تصویری سیزدهمین نمایشگاه تجهیزات فروشگاهی

سیزدهمین نمایشگاه تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه های زنجیره ایی از تاریخ  ۱۴ تا ۱۸  دی ماه ۱۳۹۸ به مدت ۴ روز در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید.

شرکت سیناپ به‌عنوان نامدارترین شرکت ارائه‌دهنده راهکارهای سخت افزاری صنعت فروشگاهی کشور، با هدف معرفی جدیدترین و قدرتمند ترین تجهیزات سخت افزاری در حوزه جمع آوری اطلاعات مبتنی

بر بارکد و RFID ، فیش پرینتر های همراه ، انواع لیبل پرینتر و مواد مصرفی مربوط به مراکز خرده‌ فروشی و فروشگاه های زنجیره ایی در این نمایشگاه مشارکت نمود.

این نمایشگاه بستر تازه‌ای را جهت ارائه فناوری‌های نوین در زمینه راهکارهای نرم‌افزاری و سخت‌افزاری مدیریت فروش فروشگاه‌های زنجیره‌ای، هایپرمارکت‌ها و مراکز خرید و همچنین تبادل اطلاعات فنی، بازرگانی و آشنایی هرچه بیشتر صاحبان و مدیران مربوطه فروشگاه‌های زنجیره‌ای و برندهای برتر صنوف مختلف و صنایع را فراهم نمود.

در این نمایشگاه مدیران و مسئولین فروشگاه های زنجیره ایی افق کوروش، رفاه، هایپر فامیلی، هایپرمی، جانبو، ویوان و شهروند از غرفه سیناپ بازدید کرده و همفکری ها و تبادل نظرات مفیدی در حوزه خرده فروشی و انبار صورت گرفت.

 

همچنین در این نمایشگاه جدیدترین محصولات کمپانی POINTMOBILE  اعم از PM90, PM85 , PM550 , PM45  رونمایی شد و مورد استقبال بازدید کنندگان قرار گرفت.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

اخبار

مقالات

فهرست