پکیج مدیریت و ردیابی مکانیزه اموال

جمع ­آوری و نگهداری اطلاعات صحیح و دقیق اموال و دارایی­ های ثابت هرمجموعه فرآیندی زمان ­بر و پرهزینه است. راهکار جامع و مناسب شرکت سیناپ دراین زمینه، تجهیزات و اثاثه شما را تحت کنترل­تان قرار داده و هدف از آن افزایش نظارت بر کنترل اموال و کاهش هزینه روال­های سنتی است.راهکار این شرکت با ترکیب تجهیزات پرتابل جمع آوری داده ها(هندهلد) و نرم افزار مدیریت اموال گردانی این امکان را فراهم می­ سازد تا سرعت و دقت اموال­ گردانی افزایش یافته و به تبع آن اطلاعات درست و به روزی از اموال در اختیار هر مجموعه قرار گیرد.

در این سیستم روشهای دستی و کاغذی برای اموال گردانی حذف شده و جای خود را به تجهیزات دیجیتالی و کامپیوتری برای ثبت و کنترل اطلاعات داده است. همچنین ب­جای اتلاف زمان برای جستجو و جایگزین کردن اموال مفقوده، می­توانید اموال با ارزش خود را حفظ و مدیریت نمایید.

برچسب های اموال بصورت بارکدی تبدیل شده و با اسکن لیبل ها، توسط موبایل کامپیوتر(هندهلد)، عملیات اموال گردانی  با سرعت و دقت بالا انجام می پذیرد.

نرم افزار اموال شرکت سیناپ، مدیران را قادر می­ سازد تا زمانبندی مناسب و لازم برای نگهداری و سرویس تجهیزات هرسازمان، را به صورت خودکار انجام دهند.

سایر راهکارها

فهرست