IMS (پکیج ارائه راهکارهای مدیریت انبار)

پکیج مدیریت انبار

سیستم مدیریت انبار(IMS) به عنوان یک بخش حیاتی از زنجیره تامین در هر سازمان محسوب می شود. امروزه اجرای استاندارد صحیح روش های انبارداری بر اساس LIFO، FEFO، FIFO، ثبت و ردیابی اقلام بر اساس تاریخ تولید، تاریخ انقضاء، بچ نامبر و یا سریال، کنترل ورود و خروج، دیگر بصورت دستی امکان پذیر نمی باشد. سیستم مدیریت انبار سیناپ با تکیه به فن آوری بارکد پاسخی قانع کننده جهت مرتفع ساختن این موارد و نیازها است.

هدف هر انبار کنترل ورود و خروج و موجودی کالاها به بهترین و موثرترین روش در حداقل زمان ممکن و با صحت اطلاعات می باشد.. با توسعه کسب و کار، پیشرفت تکنولوژی و رقابتهای فشرده، روشهای کاغذی دیگر پاسخگو نمی­باشند. راهکار جامع انبار سیناپ در این حوزه، جمع­ آوری اطلاعات در لحظه، مکانیزه کردن فرآیندها و شناسه­ دار کردن کالاهای هر مجموعه را با هم ترکیب و ارایه می ­نماید.

در سیستم مدیریت انبار شرکت سیناپ تمامی فرآیندهای هر انبار شامل دریافت کالا، رسید، جانمایی، انبارگردانی، تحویل کالا و حواله به ­طور قابل ملاحظه ­ای بهینه شده و صرفه­جویی زمان، موجب افزایش منافع مجموعه ­ها خواهد شد.

سیستم مدیریت انبار می­تواند به شکل مستقل و یا یکپارچه و دارای ارتباط با سایر سیستم­های هر سازمان از قبیل ERP، نرم­ افزارهای جامع مالی (Total Solution) باشد، که این موضوع بیانگر انعطاف پذیری این پکیج می باشد. 

از مهمترین مزایای استفاده از این راهکار می توان به، افزایش بهره ­وری با استفاده از مدیریت اطلاعات صحیح و حذف کاغذ در فرآیندهای انبار،حذف دخالت کاربر و به تبع آن حدف خطاهای موجود به واسطه جمع­ آوری مکانیزه داده­ ها و امکان ارسال در لحظه(On line) اطلاعات تراکنش­های انبار درصورت دسترسی به پایگاه داده اشاره کرد.

سایر راهکارها

Avatar
Soti mobi control
فهرست