پکیج راهکار های مکانیزه لیبلینگ و بسته بندی کالا

شرایط رقابتی بین شرکت­ها و پیشرفت تکنولوژی موجب شده تا مجموعه ­های تولیدی، صنعتی و بازرگانی جهت ایجاد وجه تمایز و ارایه خدمات پس از فروش مناسب، محصولات و کالاهای خود را با شناسنامه خاص در بازار توزیع نمایند. این شناسه به ­صورت برچسب حاوی اطلاعات کالا (نام کالا، قیمت کالا، مشخصات فنی، تاریخ تولید و انقضاء و…) می ­باشد. این فرآیند تحت عنوان لیبلینگ شناخته می­شود. برچسب مذکور می­تواند حاوی بارکد بوده و براساس نیاز مجموعه و امکانات نرم­ افزار گزارشات و کنترل­های متعددی در قسمت­های تولید، بسته­ بندی، تحویل به انبار و… داشته باشد و یا تنها اطلاعات یک محصول را ب­صورت نوشتاری و محدود به شکل ساده نشان دهد. سیستم لیبلینگ و بسته ­بندی می ­تواند به شکل مستقل و یا یکپارچه و دارای ارتباط  با نرم ­افزار انبار و یا سایر نرم ­افزارهای هر مجموعه باشد.

میلیون­ها شرکت در سراسر دنیا از سیستم بارکد (چاپ برچسب ب­صورت بارکدی) ب­منظور ارتقاء مدیریت اطلاعات، دسترسی سریع به داده­ها، کاهش هزینه­ها و افزایش راندمان خود استفاده می­ کنند.

افزایش چشمگیر دقت اطلاعات با سیستم لیبلینگ و چاپ برچسب مبتنی بر بارکد و ایجاد بستری جهت جمع­ آوری مکانیزه اطلاعات درسایر فرآیندها مانند تولید، انبار، خدمات پس ازفروش،افزایش بهره­ وری (تسریع در عملیات هر واحد و آزادسازی زمان پرسنل) باتبدیل روش­های دستی به سیستم­ های الکترونیکی و دیجیتال و فرآیندهای درلحظه(On line)، ردیابی عملیات کاربران و مدیریت آن­ها تنا برخی از مزایای این راهکار کاربردی می باشد..

سایر راهکارها

فهرست