اندروید ۹ برای دستگاه های PM85 و PM45 منتشر شد

اندروید ۹ برای دستگاه های PM45 و PM85  که در حال حاضر با سیستم عامل ورژن ۸ در حال اجرا هستند ارائه گردید. در نسخه جدید ویژگی های مهمی اضافه شده که در این مقاله در خصوص آن صحبت می کنیم.

۱ – امنیت

در اندروید ۹ هر بار که به یک شبکه دسترسی پیدا می کنید ، دستگاه شما آدرس MAC منحصر به فرد خود را با آن شبکه به اشتراک می گذارد. ویژگی مهم در  Android 9.0 این است که به شما امکان می دهد برای هر شبکه ای که به آن دسترسی دارید آدرس MAC تصادفی ایجاد کنید. با هر بار دسترسی به شبکه ، آدرس تغییر نخواهد کرد.

۲- بالا بردن عمر مفید باتری دستگاه

در ورژن جدید با استفاده از برنامه Adaptive Battery مدیریت صحیح برنامه های مورد استفاده شما بررسی می گردد. این که کدام برنامه ها در چند ساعت آینده استفاده می شوند و کدام یک احتمالاً استفاده نمی گردد. بنابراین از شارژ باتری فقط برای برنامه های مهم استفاده می گردد.

۳ – قابلیت جدید در بلوتوث

با اندروید ورژن ۹ می توانید اطلاعات یک دستگاه را به حداکثر پنج دستگاه دیگر از طریق بلوتوث متصل نموده و بدون مشکل جابجا نمایید.

۴ – ایجاد حساب کاربری

شما در ورژن جدید در دستگاه های pm85  و pm45 این امکان را خواهید داشت. این که روی یک دستگاه چند حساب کاربری ایجاد نمایید.

در حال حاضر امکان ارائه دستگاه های pm85  و pm45  با نسخه اندروید ۹ وجود دارد. اگر شما نیاز داشتید که از نسخه ۸٫۰ استفاده نمایید حتما با شرکت سیناپ هماهنگ نمایید. توجه داشته باشید برای ارتقا به اندروید جدید اگر آندروید شما ۷٫۰ باشد باید ابتدا سیستم عامل دستگاه به نسخه ۸٫۰ ارتقا یابد و سپس به نسخه ۹ ارتقا پیدا کند.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

اخبار

مقالات

فهرست