بازدید جناب آقای دکتر محمدی مدیر عامل فروشگاه های زنجیره ایی رفاه از غرفه سیناپ

گزارش تصویری بازدید جناب آقای دکتر محمدی مدیر عامل فروشگاه های زنجیره ایی رفاه از غرفه سیناپ در سیزدهمین نمایشگاه تخصصی خدمات و تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه های زنجیره ایی

سیزدهمین نمایشگاه تخصصی خدمات و تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه های زنجیره ایی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید.

در این نمایشگاه جناب آقای دکتر محمدی مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ایی رفاه از غرفه سیناپ بازدید جامعی به عمل آوردند. در این بازدید توضیحات کاملی در خصوص معرفی جدیدترین تجهیزات PDA مرتبط با فروشگاه های زنجیره ایی و تست شده در فروشگاه های زنجیره ایی رفاه ارائه گردید و در خصوص مدل های مختلف PDA همفکری و تبادل نظر شد. همچنین در این جلسه جدیدترین محصولات موبایل کامپیوتر(هندهلد) برند POINTMOBILE با چشم انداز تولید در سال ۲۰۲۰ در حوزه مباحث انبارگردانی معرفی شد.

در این بازدید جناب آقای دکتر محمدی عنوان کردند شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه در رتبه‌بندی ۱۰۰ شرکت برتر ایران با ۲۰ پله صعود موفق به کسب رتبه ۸۷ شده است. وی با اشاره به برنامه های توسعه ای رفاه خاطرنشان کردند تا پایان امسال طبق برنامه ریزی های صورت گرفته ۳۶ فروشگاه جدید در سراسر کشور از جمله اصفهان، بروجرد، ساری و رشت افتتاح خواهد شد که در میزان فروش و اشتغالزایی رفاه تاثیرگذار خواهد بود و این امر مستلزم بالابردن سطح رضایت مشتریان خواهد بود و این در گرو استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در حوزه خرده فروشی و انبار خواهد بود.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

اخبار

مقالات

فهرست