1401-04-18 13_19_26-Window

نمایشگاه ایران ریتیل شو

چهارمین نمایشگاه بین المللی مراکز خرید، مجتمع‌های تجاری، رویکردهای نوین صنعت خرده‌فروشی و صنایع وابسته ۱۴۰۱ (Iran retail show)

نمایشگاه ایران ریتیل شو
چهارمین نمایشگاه بین المللی مراکز خرید، مجتمع‌های تجاری، رویکردهای نوین صنعت خرده‌فروشی و صنایع وابسته ۱۴۰۱ (Iran retail show)

تاریخ برگزاری نمایشگاه ایران ریتیل شو

۲ الی ۵ مرداد ماه ۱۴۰۱ به مدت ۴ روز در نمایشگاه بین المللی تهران 

سالن های :

۳۵،۳۸،۳۸A،۳۸B/C

صفحه تخصصی مجموعه سیناپ در نمایشگاه ایران ریتیل شو

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به نمایشگاه بین المللی مراکز خرید، مجتمع‌های تجاری، رویکردهای نوین صنعت خرده‌فروشی و صنایع وابسته ، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه بین المللی ایران ریتیل شو “Iran Retail Show”  تهران را مشاهده کنید.

مکان و زمان برگزاری نمایشگاه ایران ریتیل شو

تاریخ شمسی: ۲ الی ۵ مرداد ماه ۱۴۰۱

تاریخ میلادی ۲۰۲۲ ,Jul 24-27

زمان بازدید ۹ صبح الی ۴ عصر

محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران
نمایشگاه ایران ریتیل شو

لوکیشن نمایشگاه ایران ریتیل شو

ریتیل شو چیست؟​

نمایشگاه بزرگان صنعت خرده فروشی در” ایران ریتیل شو”
مرکز نمایشگاه های بین المللی تهران در روزهای ۲ الی ۵ مرداد ماه ۱۴۰۱ شاهد برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی مراکز خرید، مجتمع های تجاری، رویکردهای نوین صنعت خرده فروشی و صنایع وابسته خواهد بود.

شرکت سیناپ در نمایشگاه ایران ریتیل شو ۱۴۰۱

 

سیناپ در ریتیل شو سیناپ در ریتیل شو
تربیت نیروی انسانی در حوزه های توزیع مویرگی، توجه به کیفیت خدمات، توجه به رویکردهای نوین این صنعت و تعامل با تجربه ها و دستاوردهای جهانی در زمینه خرده فروشی می تواند بخشی از دستاوردهای این نمایشگاه باشد.

صنعت خرده فروشی در مقیاس جهانی، در مقایسه با کشور ما که صنعت خرده فروشی مدرن جنبش نوینی از مناسبات فروش در شاکله اقتصاد ملی محسوب می شود، بسیار عظیم و پیشرفته است.

به همین دلیل اگر برگزاری چنین نمایشگاهی بتواند در وهله اول به شکل دهی تعامل و ارتباط گسترده با متخصصین جهانی این حوزه منتهی بشود، باید از آن به عنوان یک عملکرد قابل قبول یاد کرد.

این نمایشگاه که در تقویم نمایشگاه های بین المللی نیز گنجانیده شده است به همت شرکت تجارت طلایی نیک روش برگزار می شود و می تواند بستری مناسب برای تبادل اطلاعات فنی، بازرگانی و آشنایی هر چه بیشتر صاحبان و مدیران مراکز خرید، مجتمع‌های تجاری، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و برندهای برتر صنوف مختلف و صنایع وابسته باشد.

 

به علاوه نمایشگاه ایران ریتیل شو می تواند فرصت بسیار عالی برای استارتاپ ها باشد. استارتاپ هایی که در حوزه مراکز خرید و صنعت خرده فروشی فعالیت می کنند. چرا که آنها را در برابر ده ها سرمایه گذار قرار می دهد.

نباید فراموش کرد که خرده فروشی کار ساده ای نیست و باید بر اساس الگوهای بومی شده و به روزرسانی استانداردهای تعریف شده جهانی صورت گیرد.

فروشگاه های زنجیره ای خرده فروشی در واقع برآمده از تحولات رخ داده در عرصه تجارت جهانی و دگرگونی در اصول اقتصادی و حرکت به سمت اقتصاد بازار است که خود متکی به بهبود استانداردهای زندگی در عصر جدید است.

در واقع آن چه که در رویدادهای مرتبط با خرده فروشی در کشور ما حائز اهمیت است تلاش برای فرهنگ سازی و متناسب سازی الگوهای زیست ایرانی با معیارهای استاندارد جهانی است. فرایندی که می تواند در شرایط آرمانی (اما ممکن) به جهانی سازی خرده فروشی ایرانی نیز منتهی شود.

به هر روی برگزاری چنین نمایشگاه هایی اگر بتواند با تعامل جهانی قابل قبولی همراه بوده و متناسب با عنوان بین المللی خود منشاء تحولات مثبت باشد، می تواند منجر به بهینه سازی استراتژی ها و رویکردهای بومی در آینده گردد.

اگر قبول داشته باشیم که صنعت خرده فروشی در جهان با ارزشی بیش از ۷ میلیارد دلار به بلوغ کامل رسیده است، این صنعت در کشور ما در حقیقت در وضعیت جنینی خود قرار دارد.

چرا که این صنعت در جهان سابقه ای بسیار دیرینه دارد و در این حوزه پیشتاز است.

نمایشگاه ریتیل شو عکس از سومین نمایشگاه ریتیل شو
برگزاری چنین نمایشگاه هایی می تواند ضمن پرکردن این فاصله، به بهبود علمکرد اقتصادی کشور در شرایط فعلی نیز منتهی شود.

فهرست